Komunikat Starosty Opoczyńskiego do Mieszkańców Powiatu Opoczyńskiego (Brak zarażeń koronawirusem u osób z terenu powiatu opoczyńskiego)


  Szanowni Państwo, informuję, że na dzień dzisiejszy, tj. 12 marca 2020 roku, nie ma potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem COVID-19  u osoby z terenu powiatu opoczyńskiego. Proszę nie wpadać w panikę.

   

  W dzisiejszym świecie plotki, fake newsy rozchodzą się błyskawicznie. To bardzo szkodliwe i stanowi realne zagrożenie. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Już teraz obserwuję oblężenie aptek i sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Powiatu.  Proszę nie wpadać w panikę. Sklepy, apteki są i będą otwarte. Są na bieżąco zaopatrywane.

   

  Głęboko wierzę w Państwa mądrość i umiejętność obiektywnej, racjonalnej oceny informacji.  Nie dajmy się zwieźć fałszywym informacjom. Panika może nam tylko zaszkodzić.  Bardzo proszę, słuchajmy  zaleceń, śledźmy komunikaty Ministra Zdrowia i służb sanitarnych. Stosujmy się do zaleceń. Wychodźmy z domu, tylko wtedy gdy to jest konieczne.  Przestrzegajmy zasad higieny.

   

  Bądźmy ostrożni, ale przede wszystkim rozsądni.

                                                                                  Starosta Opoczyński
                                                                                /-/ mgr Marcin Baranowski


  ilość wyświetleń: 118
  Osoba odpowiedzialna za:
  wytworzenie informacji: 2020-03-12 13:22:48 Starosta Opoczyński
  wprowadzenie informacji do podstrony BIP: 2020-03-12 13:22:48 przez Łukasz Dusza
  Rejestr zmian - poprzednia opublikowana wersja artykułu - pokaż rejestr